Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

П’ять років пам’яті і болю

20 лютого 2019 р. в Центальній бібілотеці відбувся літературний вечір «П’ять років пам’яті і болю», присвячений 5-й річниці розстрілів мирної акції протесту на Майдані та Дню вшанування Героїв Небесної сотні. Хронологічно згадали і відчули як «жила» наша країна 5 років тому подіями на Майдані та подивились документальні відео з інтернету.

Після вшанування пам’яті загиблих героїв хвилиною мовчання всі разом заспівали Державний Гімн України. Пам’ять про ті жахливі події має жити, щоб не повторилось подібне, щоб боротись і будувати гідне життя у рідній країні. Патріотичний вплив справила на присутніх творчість, навіяна тими подіями - через пісні відомих гуртів та флешмоб - прочитання учнями поезій, написаних 20 -22 лютого 2014 на Майдані.

Дев’ятикласники ЗОШ № 1 не залишились байдужими до тих трагічних подій і високого героїзму молоді і тому після заходу у пам'ять про загиблих Героїв Небесної Сотні повісили вирізаних з паперу символічних білих янголів біля пам’ятника Небесній сотні, долучившись таким чином до всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті 2019».