Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Природа мого серця

29 листопада 2017 у центральній бібліотеці відбувся черговий кінопоказ для школярів. Стрічка «Природа мого серця» (Фінляндія, Німеччина, реж. Яако Рууска) демонструвалась у рамках щорічного міжнародного Мандрівного фестивалю документального кіно в Україні, мета якого ознайомити різні міста з актуальними темами сьогодення, які активно піднімає документальне кіно. Про це і зазначив на почату заходу Денис Денисенко, модератор кінопоказів, голова Правозахисного центру громадських досліджень в Борисполі. Темою цьогорічного IV міжнародного фестивалю «Dоkudays» обрано стан довкілля і необхідність зміни раціонально-споживацького відношення людини до природи на природоохоронне.

Фільм «Природа мого серця» вражає надзвичайно красивими пейзажами природи Фінляндії та Канади, демонструє зрізи різних точок зору на стан природи соціально різних людей. Особливістю фільму є те, що він не нав’язує нам екологічні проблеми, не перевантажує інформацією, але тонко і спостережливо показує життя і точки зору різних людей з різних міст Фінляндії, Канади, Франції – танцівник, громадський активіст, домогосподарка, шахтар, мисливець, фермер - та їхні роздуми про життя і навколишнє середовище, їхню участь у зміні довкілля.

Традиційно, захід закінчився промовою директора бібліотеки Жанни Кручиніної, яка закликала молодь задумуватись над питаннями охорони довкілля свого міста Борисполя, України і планети Земля. Головне - не бути байдужими до всього, що відбувається.