Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Промінь Світла…

19 вересня 2019 у Бориспільській центральній бібіліотеці в рамках святкування Дня міста відбулась презентація виставки живопису «Промінь світла» відомої журналістки, телеведучої, обдарованої у всіх сферах творчої особистості Світлани Леонтьєвої. Це перша виставка в її рідному місті, де вона народилась і провела дитячі та юнацькі роки. ЇЇ обличчя знайоме мільйонам телеглядачів, адже багато років з голубого екрану провідних телеканалів вона заходила в наші домівки і була для нас джерелом інформації, зразком інтелігентності.

Відома журналістка і популярна ведуча телевізійних та концертних програм Світлана Леонтьєва 25 років працювала на провідних телевізійних каналах України. Понад 21 рік вела інформаційні програми на каналах ЮТАР, «Інтер», КДР ТРК, Перший національний. Брала інтерв’ю у перших осіб багатьох держав світу та видатних особистостей, вела репортажі з «гарячих точок», створювала авторські проекти, зокрема, «Як ваше здоров’я?», «Час країни», «Театральні сезони», «Культ особи».

Світлана Іванівна поділилась своїми спогадами про дитинство, коли жила вона в будинку, облаштованому під Бориспільський державний краєзнавчий музей, про любов до батька, викладача фізики і відповідно першу освіту фізика. Вона розповіла, що живопис увійшов в її життя несподівано - завдяки благодійності. 2015 року Світлана Іванівна відгукнулась на пропозицію Центру дитячої кардіології та кардіохірургії взяти участь в проекті, де відомі особистості разом з професійним художником писали картини і виставляли їх на аукціон, щоб зібрати кошти на нове обладнання для Центру. І з того часу малювання захопило її.

А вже у січні 2017 року відбулася перша персональна виставка робіт Світлани Леонтьєвої у філії музею «Київська картинна галерея» - мистецькому центрі «Шоколадний будиночок». А далі почалось активне виставкове життя як в Україні, так і за її межами.

На відкритті виставки звучала чудова музика у виконанні Ігоря Янчука, прекрасного піаніста, композитора, засновника та голови ГО «Джем Толока», гра якого вже вдруге стала окрасою мистецьких вечорів в міській бібліотеці.

Привітати землячку прийшли друзі, рідні, читачі бібліотеки, представники міської ради. Міський голова Анатолій Федорчук та заступник з гуманітарних питань Людмила Пасенко привітали землячку та побажали нових робіт, цікавих тем. Анатолій Соловйович запропонував мисткині намалювати рідне місто і отримав позитивну відповідь.

На святі звучала тема материнства, адже свою першу в рідному місті виставку Світлана Іванівна присвятила сину. Сім’я і духовні цінності завжди залишаються для неї пріоритетними. Саме тому мабуть за десятки років роботи на телебаченні на різних каналах та програмах її образ є взірцем інтелігентності, духовності і добра.

Фото: Сергій Кручинін