Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Презентації 2-х збірок оповідань «Теплі історії» та «Вузлик на пам‘ять. Історії та спогади про бабусю»

7 грудня 2019 Бориспільська Центральна бібліотека стала місцем затишної презентації 2-х збірок оповідань «Теплі історії» та «Вузлик на пам‘ять. Історії та спогади про бабусю». Молоді та перспективні авторки Оксамитка Блажевська, Любов Базь і Марина Єщенко представили свої оповідання із збірок, розказали свої цікаві історії та зачитали уривки своїх творів. Письменниці, до речі, представляють всю Україну -- Хмельницький, Полтава, Київ та, звісно ж, Бориспіль. Адже модератором зустрічі та однією з авторок, чия проза представлена у збірках, є наша улюблена бориспілька, відома нам більше своєю поезією Світлана Дідух-Романенко.

Світлана, як ведуча заходу, з неймовірною легкістю та гумором представляла кожну авторку та давала їй слово. А коли дійшла черга до неї -- колеги по письму представили її творчість. Основною із ідей створення збірок "Теплих історій" -- творити світлі, життєстверджуючі історії у сучасному світі.

Одним з найзворушливих моментів вечору стало Коло спогадів усіх присутніх про своїх бабусь та прабабусь, кожен в залі згадав по іменах своїх бабусь і дідусів, доторкнувся до свого роду та відчув , що всіх нас об’єднує щось вище, це любов і турбота один про одного.

Деякі чарівні гості бібліотеки відмітили ще й Всесвітній день Української Хустки - прийшли на зустріч у красивих барвистих хустках, успадкованих від рідних бабусь. Серед присутніх на заході були і творчі бориспільські поети Ніна Габінська, Олена Іщенко, Микола Федоров, Михайло Боярко, майстри декоративно- прикладної творчості Олена та Сергій Кравчуни.

Учасники зустрічі пішли додому натхненні душевною зустріччю, спілкуванням та новими книжками. Так що шукайте світле мистецтво "Теплих історій" у бориспільській бібліотеці та книгарнях.