Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Покази для школярів

10 жовтня у Центральній бібліотеці для учнів ЗОШ 1 відбувся показ короткометражних фільмів Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Переглянуті фільми піднімають важливі соціальні теми. Фільми виявились корисними для дітей в рамках уроків правознавства по шкільній програмі.

1 -й фільм "Почути" побудований на озвученні анонімних текстів дзвінків на дитячий телефон довіри. Дитячі проблеми, відвертості, страхи, сумніви, які вони нікому не можуть озвучити, стали основною темою фільму.

Другий фільм "Дівчинка проти гравітації" розповідає про дівчинку з неблагополучної сім"ї із Казахстана, яка прагне стати чемпіонкою з повітряної гімнастики.

17 жовтня 2019 в Центральній Бібліотеці на захід Калейдоскоп професій «Професій тисяча – одна твоя» завітали десятикласники ЗОШ №1. Захід супроводжувався показом польського фільму «Замок» з програми ХУІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

З підлітками та їхніми вчителями було обговорена важлива тема вибору професії, пошуку свого призначення у житті та факторів, які впливають на цей вибір, таких як часова мода на певні професії, грошовий фактор, сімейні традиції чи нереалізовані мрії батьків. Не обійшли увагою і сучасні тенденції у світі – високу статистику вибору професії, відмінної від отриманої освіти, кризу вищої освіти та нове покоління, яке обирає роботу «фріланс» та неприв’язаність до офісу та повного робочого дня.

Всі зійшлися в одному, що потрібно завжди розвиватись та вибудувати свій сталий стрижень для того, щоб протистояти насиченому сучасному інформаційному простору і залишатись собою. Виявилось, що діти вже визначились ким вони хочуть бути. Фільм «Замок» демонструє людей різних професій, їхні долі, роздуми і будні та зовсім іншу частину їхнього життя -- дозвілля й хобі. Всі ці професії об’єднує місце – замок, де вони працюють, красиві картини та надзвичайна естетика старини в супроводі класичної музики.