Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Поділись теплом свого серця із кожним

15 листопада 2018 до Дня Толерантності в бориспільській міській бібліотеці для школярів був проведений Урок доброти «Поділись теплом свого серця із кожним». Дев’ятикласники взяли активну участь у обговоренні поняття толерантності, та назвали основні риси, притаманні толерантності. "Потрібно бути сильним", - сказав один учень і всі присутні задумались, що справді це одна із основних рис, щоб не боятися боротися зі стереотипами і упередженнями суспільства, на яких і будується нетолерантне ставлення. Саме про це і розповів дітям правозахисник Денис Денисенко - про право кожного бути іншим і не таким, як інші.

Школярі на одному подиху переглянули 2 короткометражні стрічки 15-го Міжнародного Мандрівного документального кіно про права людини Docudays UA. Соціальна анімація «Коли я чую спів птахів» повідала про жорстокі реалії війни в Африці через свідчення дітей про вимушені переселення, вбивства родичів, бажання їх змінювати цей світ і робити щось добре.

Цікавим для присутніх видався і фільм «Моя щаслива непроста родина», де троє підлітків із трьох різних країн розповідають історії про нестандартні сім’ї та розлучення своїх батьків. Фільм сповнений любові і мудрості, адже ці нетипові родини змогли зберегти повагу, людяність, хороші стосунки і не завадили хорошому дитинству цих підлітків.

Після перегляду запропонованих документальних фільмів один з учнів підвів підсумок, що толерантність – це любов. І з цим важко не погодитись.