Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Підліток проти корупції

11 жовтня 2019 р. в Центральній бібліотеці відбулась презентація фільму громадської активності «Ти, б.. , рота закрий» та зустріч з учасниками та творцями фільму. Режисерка та операторка фільму Таїсія Кутузова і редакторка, продюсерка стрічки, модераторка зустрічі Єлизавета Сокуренко розповіли про ідею створення фільму завдячуючи фестивалю Docudays UA, в рамках якого і показано фільм у бібліотеці. Головний герой фільму 16-річний Сергій Чагаров, молодий активіст, який самотужки бореться з "системою", корупцією в селі Гатне під Києвом.

Місцеві депутати, забудовники, сільський голова та поліція всі «заодно» в справжніх злочинах проти села, і прості жителі готові закривати очі на це, сприймаючи єдиного, хто відкритий до добра і бореться зі злом, як дивака і хворого. Активіст Сергій, якому зараз 18 р. і він вчиться на правозахисника, намагається знайти підтримку у відомих активістів, що зазнали тиску і насилля в нашій країні. На перегляд завітали читачі бібліотеки, громадські активісти.

Після показу фільму автори разом з Тетяною Печончик, керівницею Центру прав людини ZMINA, активно спілкувались з глядачами на різні проблемні теми суспільства та обговорювали фільм.

Це перший фільм молодої режесерки Таїсії Кутузової і хочеться вірити, що після вдалої короткометражки в майбутньому на нас чекають її нові цікаві фільми.