Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Громадська думка про правотворення №10

Вийшов черговий випуск Бюлетеню Національної юридичної бібліотеки (НЮБ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського.

31 Травня 2017
ПДГ
Конституційний процес в Україні №1 (2017)

Вийшов перший випуск Бюлетеню Національної юридичною бібліотеки (НЮБ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського.

1 Лютого 2017
ПДГ
Черговий випуск Бюлетеню Національної юридичною бібліотеки

Вийшов черговий випуск Бюлетеню Національної юридичною бібліотеки (НЮБ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського.

21 Січня 2017
ПДГ
Громадська думка про правотворення № 20

Вийшов черговий випуск Бюлетеню Національної юридичною бібліотеки (НЮБ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського. Громадська думка про правотворення № 20.

24 Листопада 2016
ПДГ
Коментар до Кодексу суддівської етики

Від імені проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» (Проект USAID «Справедливе правосуддя»), який реалізується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк., висловлюю Вам свою повагу і вдячність за співпраці і звертаюся до Вас із наступним. За підтримки нашого Проекту, в 2016 році було здійснено друк Коментаря до Кодексу суддівської етики, розробленого Радою суддів України. Цей Коментар покликаний надати суддям практичні рекомендації щодо застосування положень Кодексу як в професійному, так і особистому житті.

4 Жовтня 2016
ПДГ