Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Основні складові комп’ютера

З великою радістю та прагненням здобувати нові знання розпочався ранок 20.09.2018 в Бориспільській центральній бібліотеці. В цей день тут знову зібралися підопічні Територіального центру, щоб отримати знання з комп’ютерної грамотності в Університеті третього віку.

Викладач курсів, бібліотекар Базікалова Людмила Вікторівна перевірила домашнє завдання слухачів, відзначивши кращих – Білоусько Любов Олексіївна, Яковенко Віра Володимирівна, Миленна Любов Федорівна. На занятті був даний теоретичний матеріал у вигляді конспекту по темі: «Основні складові комп’ютера. Ознайомлення з основними пристроями та їх призначенням». Слухачі вивчили призначення основних частин комп’ютера, таких як системний блок, клавіатура, монітор. На занятті була прочитана цікава лекція про будову комп’ютера в порівнянні з будовою тіла людини.

На практичному занятті всі детально ознайомилися з маніпулятором «миша», вчилися правильно її тримати, розрізняти праву та ліву кнопки, дізналися для чого застосовується цей пристрій. Найбільш активно працювали під час практики – Верес Галина Митрофанівна та Лапицька Людмила Григорівна.