Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Несемо красу людям

1 листопада в бориспільській центральній бібілотеці зібрались учасниці "Творчої майстерні", щоб відсвяткувати п’ятиріччя улюбленого клубу за інтересами. Вправні руки майстринь за всі ці роки виготовили чимало різноманітних виробів, частину з яких вони представили на загальній виставці. Яскравими кольорами переливаються картини з бісеру, гердани, квіти, янголики, ляльки-мотанки. Серед представлених творчих робіт і дивовижні жіночі прикраси наймолодшої учасниці Маринки Кущ. Найцінніше - це щире захоплення, з яким мисткині обмінювались враженнями! Власноруч зроблені речі даруються рідним і друзям і від цього отримується неабияке задоволення і віддача, тому вдома у майстринь така краса довго не затримується.

Завідуюча відділом обслуговування міської бібліотеки Ірина Опалій привітала присутніх зі святом, подякувала їм за активність, ентузіазм і висловила надію на подальшу співпрацю. Спеціально до заходу за підтримки методиста бібліотеки Марини Котвицької було створено відео-презентацію фотомиттєвостей буднів Творчої майстерні «Несемо красу людям».

Ні дощ, ні сніг і ніяка непогода не завадить рукодільницям прийти до бібліотеки на улюблені щотижневі заняття. Дівчата згадували минулі роки, цікаві випадки, пов’язані з творчою працею, дякували керівнику клубу Людмилі Астаф’євій, завдяки якій, об’єднані спільною справою жінки різного віку, стали рідними. Навіть родичі Людмили Леонідівни завжди питають: «Як твої дівчатка?» Тож нехай у Людмили Астаф’євої і у наших майстринь вистачить таланту і сил ще на багато років!

А ви, якщо хочете розвивати свої рукодільні таланти, завітайте до нашої «Творчої майстерні», яка щотижня працює в міській центральній бібліотеці!