Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Не мовчіть -- і вас почують

22 травня 2019 р. у бориспільській центральній бібліотеці відбулась презентація 2-го видання книги "Не мовчіть -- і вас почують". Автор Леонтій Іванович Сандуляк - громадсько-політичний діяч, дипломат, вчений, педагог. Представлення першого видання книги відбулось 26 серпня 2011 року, на яке завітав Герой України Левко Лук’яненко.

Леонтій Іванович щиро ділився спогадами про нелегкі роки формування Самостійної України, які знає з реального життя, так як є свідком тих подій, і співавтором з Левком Лук'яненком Акту Проголошення Незалежності України.

Леонтій Сандуляк вразив присутніх своєю ерудованістю, хорошою пам’яттю на дати та цікавими історіями про комунікації з верхівкою влади у Радянському Союзі. Саме інтелект, сміливість та правдивість допомогли йому у свій час стати першим Надзвичайним і Повноважним послом Незалежної України в Румунії. Широкий кругозір, життєвий досвід і трудовий стаж більше 60 років сформував надзвичайно цікаву особистість Леонтія Сандуляка для сучасників.

Темами для обговорень стали: Екологія як наука, Топоніміка історичних назв українців, багатство української мови та ідентичність етносів, які були жваво підхоплені читачами бібіліотеки, що завітали на зустріч. Тож бажаємо гостю щасливих років життя і здоров’я, і сподіваємось, що на читачів очікують нові зустрічі та цікаві книги-спогади пана Сандуляка про формування української державності