Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

На шляху до успіху

У житті кожної дитини настає час, коли вона вимушена замислитися про своє доросле майбутнє після закінчення школи. І тому таким важливим є питання вибору професії для людини, яка тільки стоїть на порозі дорослого життя. Адже павильний вибір - запорука майбутнього успіху.

28 березня 2018 в міській центральній бібліотеці проведена зустріч з професіоналом «На шляху до успіху», метою якого було інформування старшокласників про особливості вибору професії. Відбулась змістовна розмова про класифікацію професій за видами діяльності та вимоги до них. Учні дізнались про основні правила професійного самовизначення та застереження у питанні вибору професії.

Родзинкою заходу був виступ Герасименко Валентини Миколаївни, менеджера з персоналу Приватного акціонерного товариства «Лантманнен Акса». Вона розповіла про історію створення підприємства, про роботу товариства і ті професії, які там представлені. Все це супроводжувалось показом надзвичайно цікавих відеороликів.

До уваги присутніх було представлено зразки продукції ПАТ «Лантманнен Акса», яку після презентації діти отримали в подарунок. Школярі зацікавились розповіддю, в них виникло багато запитань, на які Валентина Миколаївна дала відповіді. Вони щиро дякували за цікаву й корисну інформацію, яка буде корисною в подальшому.

Так, вибір професії – це справа не одного дня, і бібліотека намагається надати майбутнім випускникам різносторонню й достовірну інформацію, щоб вони зробили вдалий вибір. Це вже буде залежати від них. Знайти своє покликання – це і є правильний вибір і велике щастя в житті. Всім добре відомий вислів: «Щастя – це коли вранці хочеться йти на роботу, а увечері додому».