Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів

Пітчинг шкільних проєктів з протидії булінгу Бориспільська МЦБС бере участь у проєкті «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні і розрахований на 2 роки. Реалізує його Полтавська обласна молодіжна ГО «Твій Світ» (голова Олександр Чепур). Проєкт спрямований на запобігання проявів булінгу в учнівських колективах малих міст України - Пирятина, Ніжина та Борисполя.

2 лютого 2021 в Бориспільському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся пітчинг шкільних проєктів з протидії булінгу. Разом з психологами шкільні лідери на попередніх зустрічах пройшли навчання та здобули знання з прав людини, громадянські навики і вміння, опанували і вже встигли застосувати на практиці навички з проєктного менеджменту. Проведена активна робота дозволила учасникам детально опрацювати та вдосконалити власні ідеї, і в результаті маємо п'ять проєктних ідей, які будуть реалізовані у шкільному середовищі Борисполя.

Підтримку експертної комісії отримали такі проєкти: запуск телеграм каналу для анонімних звернень, танцювальна постановка, соціальні відео в Тik Tok, вечір спілкування з батьками, проведення «кіл» спілкування з молодшими школярами.

Учасники пітчингу отримали корисну інформацію та інструменти для активної роботи в майбутньому. Окрема подяка за активну співпрацю БДЮТ «Дивоцвіт» (директор Наталіїя Тименко), Асоціації Учнівського Самоврядування, працівникам Ювенальної поліції Борисполя, Бориспільській міській бібліотеці, ТРС «Бориспіль» за готовність докласти зусиль для досягнення спільної мети!