Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Мистецтво перемагати булінг

19 серпня 2020 в я Бориспільській міській бібліотеці відбулось представлення проєкту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України», підтримку якому надає Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні. В ІДЦ бібліотеки зібрались психологи та соціальні педагоги ЗОШ, представник ювенальної превенції, працівники бібліотеки.

Модератор проєкту, голова Полтавської молодіжної ГО «Твій світ» Олександр Чепур ознайомив присутніх з заходами, передбаченими проєктом: протягом року фахівці та залучені тренери – експерти ГО «Твій світ» працюватимуть над впровадженням інтерактивної методики форум-театру в учнівських колективах загальноосвітніх закладів трьох міст України: Пирятин, Бориспіль та Ніжин.

Олександр в презентації навів результати останніх досліджень щодо булінгу серед підлітків в Україні. Також були визначені зацікавлені сторони у вирішенні проблеми булінгу в громаді та намічені подальші дії щодо відбору і залученню учасників до майбутніх тренінгів.

Захід проведено з дотриманням встановлених санітарних вимог на період дії проти епідеміологічного карантину.