Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Мистецький «Енергообмін» по-Бориспільськи

1 грудня 2020 року в Бориспільській міській бібліотеці відбулась непересічна для міста культурна подія – відкриття мистецької виставки «Енергообмін». Її ініціатором є відома у місті художниця, педагог та організаторка Всеукраїнського культурно-мистецького проєкту «Подих акварелі» Людмила Степанян.

На виставці представлено 19 авторських акварелей мисткині, а також результат унікального для України «Енергообміну» - колекція з майже 40 творів акварельного живопису та графіки, які авторка виставки зібрала шляхом обміну роботами з відомими в Україні та за її межами художниками Києва та Київської області: - Світлани Клименко, Олени Діденко, Юлії Тацко, Віри Мухіної, Олени Рубльової, Вікторії Григор'євої, Олени Колотової, Ганни Ренькас, Ігоря Трохименка, Руслани Мостової -Заливанської. Київську область представили: Юлія Дейнека та Ніна Захарова (м. Буча), Оксана Лупич (м. Ірпінь), Наталія Гаврик (смт. Калинівка).

Також представлена творчість Галини Отчич (м. Львів), Ольги Варналі (м. Одеса), Максима Кісільова (м. Олександрія), Віри Варвянської (Полтава), Олени Єрмоленко (Запоріжжя), Валентини Ареп'євої з Дніпра, Андрія Ковалика (м. Чернівці), Богдани Гуменюк та Тетяни Балбус з міста Кременець.

Серед експонованих робіт і картини бориспільських художників: Юлії Томеско, Олени Гур'євої, Яни Власко, Марини Попович, Оксани Веклій, Сергія Пильнєва.

Ведучі мистецького вечора, бібліотекарі Людмила Базікалова, Марина Котвицька та Олена Шкребтієнко, дарували присутнім прекрасні поезії та влучні вислови про творчість та тісний зв’язок слова, музики й живопису. Вечір відбувся за участю митців-гостей учасників виставки та майстрів творчого клубу «Спілка митців Борисполя».

На презентації мистецької виставки «Еноргообмін» прозвучали популярні твори українських та зарубіжних композиторів у майстерному виконанні Сергія Куроєдова, талановитого музиканта, акомпаніатора Бориспільської дитячої музичної школи. Музика стала окрасою вечора. Завдяки творчій співпраці міської бібліотеки з музичною школою (директор - Надія Ганудельова) бібліотечні заходи набувають вишуканості і неповторності.

«Енергообмін» - не лише обмін творами мистецтва, а обмін енергіями попри десятки, а іноді й сотні кілометрів! Сподіваємось, виставка наших митців буде надихати на творчість та даруватиме радість всім нам у цей нелегкий час. Мистецька виставка експонуватиметься протягом грудня 2020- січня 2021 за розкладом роботи міської бібліотеки.

Ласкаво просимо!