Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Мистецька весна в Борисполі!

2 березня 2019 в міській бібліотеці відбулось відкриття виставки акварельного живопису «Подих акварелі». На виставці представлені роботи місцевих художників - членів Творчого клубу «Спілка митців Борисполя» та акварелістів з інших міст України - Києва, Львова, Рівного, Чорноморська, Черкас, Кременця, Чернівців, Симферополя. В експозиції представлені пейзажі, натюрморти, портрети, анімалістський живопис. Серед авторів вже відомі майстри живопису Михайло Ричков (Київ), Максим Кисильов (Олександрія), Куліш Тетяна (Черкаси), Наталія Заболоцька (Київ).

Особливість виставки «Подих акварелі» в тому, що поряд з картинами професійних художників представлені акварелі аматорів, початківців, підкреслюючи цим, що малювати можна всім, аби бажання, наполегливість, а вчитись є в кого.

На свято завітали художники, майстри декоративного мистецтва, гості з інших міст України, читачі бібліотеки. Організатор виставки - художник, педагог Людмила Новохат - Степанян.

Відомий акварeліст, художник, мандрівник з міста Чeрнівці Андрій Ковалик провів вільний майстeр-клас для учасників свята. Андрій відповів на всі питання, давав поради щодо малювання, розкрив секрети.

З музичним вітанням перед учасниками свята відкриття виставки виступив гість з міста Переяслава Ігор Янчук – талановитий піаніст, композитор, засновник і голова ГО "Джем толока". Автором сценарію та ведучою свята була бібліотекар -режисер Олена Шкребтієнко.

Виставка експонуватиметься протягом березня. Наступної суботи у виставковій залі міської бібліотеки буде проведено майстер-клас з акварельного живопису, на який запрошені всі, хто бажає вдосконалити свою майстерність або робить перші кроки в малюванні аквареллю.