Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

«Миколай, Миколай, до нас в гості завітай!»

19 грудня православні та греко-католики відзначають День пам’яті Святого Миколая Чудотворця. Це одне з найулюбленіших свят як для дітей, так і для дорослих.

18 грудня 2020 в Бориспільській центральній бібліотеці відбувся імпровізований захід «Миколай, Миколай, до нас в гості завітай!»

До нас завітав св. Миколай з подарунками і вітаннями. У святого збився навігатор пошуку адрес домівок дітей, тому він зайшов до бібліотеки, де зазвичай збираються лише слухняні і чемні дітки, які багато читають.

Про всяк випадок Миколай захопив і різочку для неслухняних дітей, та в бібліотеці таких не знайшлося.

Найменша учасниця свята Аня Кобелянська розповіла віршик про святого Миколая. Ігор Романенко заграв на піаніно «Романс без слів» Мендельсона; розповів вірш, який до Свята написала його мама Світлана Дідух-Романенко; а потім пані Світлана дарувала гостям свої поезії, написані для дітей.

Присутні разом з Миколаєм, ведучими Юлією Смусь та Оленою Шкребтієнко з радістю проспівали пісню «Ой, хто, хто Миколая любить».

Наприкінці зустрічі діти й дорослі відповідали на питання вікторини про Миколая та всі разом придумали казку.

А ще на дітей з гуртка юних журналістів БДЮТ «Дивоцвіт» чекав приємний сюрприз - вони отримали з рук Миколая солодкі подарунки, які попросила передати із США своїм колишнім гуртківцям Тетяна Підгурська.

Святий Миколай, скориставшись безкоштовним Wi-Fi, звернувся з привітанням до дітей та їх батьків; він розповів, що у світі святих немає карантину і хвороб і ми всі мусимо прагнути бути здоровими і кращими у своїх думках і вчинках.