Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

«Музичний гороскоп» в центральній бібліотеці до Дня захисту дітей

1 червня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось неперевершене дитяче музичне свято до Міжнародного Дня захисту дітей і як виявилось, в цей день ще святкують і День молока. На свято було проведено два концерти, які відвідало 100 (сто) учнів ЗОШ № 1, які відпочивають в літньому таборі «Сонечко».

Викладач-методист Бориспільської ДМШ Корсун Тамара Олександрівна в імпровізованому концерті представила авторську збірку фортепіанних п’єc для початкової музичної школи «Музичний гороскоп». Збірка складається з дванадцяти оригінальних п’єс. Дитяча аудиторія була вражена фортепіанними мініатюрами, які подавались з авторськими віршами, деякі з піснями та чудовими кольоровими малюнками зі збірки, продемонстрованими у вигляді слайдів. Автор малюнків-розфарбовок тварин у національному стилі петриківського розпису – талановита бориспільська художниця, педагог, керівник гуртка «Петриківський розпис» Центру технічної творчості «Евріка» Наталія Василівна Лой. Збірка видана за сприяння Бориспільської міської ради та підтримки Бориспільської ДМШ. Одним з рецезентів є Микола Боровко, наш земляк, заслужений працівник освіти України, лауреат премій ім. Андрія Малишка та ім. Павла Чубинського.

Діти підспівували, інтонували, по закінченні концертів підбігали до Тамари Олександрівни та питали як записатися до музичної школи. А один хлопчик настільки був в захваті, що навіть поцікавився: «А це ви написали пісню про кузнєчика?»

В концерті взяти участь учні Бориспільської ДМШ:

Кузьменко Олександр – двохразовий лауреат Першої премії Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича в номінації «Фортепіанні дуети», двохразовий лауреат 3-ї премії обласного конкурсу «Дебют», переможець V Всеукраїнського конкурсу Олени Вериківської, володар Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Соняшник»

Школа Євгенія – неодноразовий лауреат Міжнародних, Всеукраїнських, обласних фестивалів-конкурсів дитячої творчості: «Дебют», Олени Вериківської, «Соняшник», VII Інтернаціонального музичного конкурсу, пам’яті Спозіто М.І

Рожа Валерія - лауреат Першої премії Міжнародного інструментального конкурсу Євгенія Станковича в номінації «Фортепіанні ансамблі», лауреат 3-ї премії обласного конкурсу «Дебют», володар Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Соняшник»

Палагеша Марина – дворазовий лауреат Першої премії Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Соняшник»

Школа Радмила – лауреат Першої премії Всеукраїнського конкурсу «Разом співаємо, граємо, танцюємо» учениця класу сольного співу викладача-методиста Пісковець Любові Василівни

Авдієнко Вікторія – дівчинка, яка не має вдома інструменту, але вчиться в музичній школі дуже добре, учениця 5 класу ДМШ.