Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Музично-патріотична година «За нами правда, значить з нами Бог»

20 лютого 2018 відвідувачі центральної бібліотеки разом з усією країною вшановувала річницю загибелі Небесної Сотні. Хвилиною мовчання пом’янули тих, хто віддав свої життя за нове майбутнє. На заході прозвучали по-жіночому проникливі поезії бориспільчанки Світлани Дідух-Романенко, поезії інших поетів у виконання поета–пісняра, учасника подій на Майдані Михайла Боярка. Анатолій Чабанюк, заступник голови Бориспільського осередку Народного Руху України, фельдшер, який під час подій на Майдані надавав медичну допомогу потерпілим майданівцям, поділився своїми щемливими спогадами про Майдан.

Прозвучали сучасні пісні гуртів «Океану Ельзи» та «Тарути», які не можуть не чіпляти за живе. Ведучі хронологічно і детально згадали всі події тих днів, а документальні хроніки з екрану засвідчили реальні кадри тих важких для України днів. Бібліотекар Олена Шкребтієнко презентувала нову книгу, яка нещодавно була видана переяславкою Римою Товкайло «Простір прихованого». Нотатки з військового шпиталю, де зібрані реальні історії, роздуми бійців і автором висловлює свої філософські осмислення війни і важких подій в Україні. Гімн України закінчив вечір, пам’ять про ті трагічні події жива в нас, і вона змінює нас і нашу країну на краще.

До дня вшанування пам’яті загиблих на Майдані 18-20 лютого 2014 року працівниками бібліотеки було організовано книжкову презентацію «За Україну, за її волю».