Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Методичний день в Київській обласній бібліотеці для дітей

26 червня 2019 бібліотечні працівники Бориспільської МЦБС відвідали Київську обласну бібліотеку для дітей, яка здійснює науково-методичне та інформаційне координування з питань бібліотечного обслуговування дитячого та дорослого населення Київщини. Цього дня було проведено Методичний день «Особливості класифікації і розстановки документальних фондів згідно УДК та актуальні питання бібліотечної діяльності».

Бориспільські бібліотекарі отримали від провідних бібліотечних спеціалістів Обласної бібліотеки для дітей змістовні консультації щодо структури УДК та правил утворення складних шифрів. Під час практичних занять з систематизації документів за системою УДК присутні отримали теоретичні й практичні навички, працівникам Бориспільській МЦБС були надані методичні матеріали для запровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в бібліотеках міста.

Дякуємо колективу КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» та її генеральному директору Миколі Павловичу Зніщенку за організацію Методичного дня, за корисні мотивуючі поради щодо бібліотечного обслуговування користувачів.

Фото з архіву КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей