Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Медіафакультет «Цифрова освіта»

В Бориспільській центральній бібліотеці 2013 року було створено Університет третього віку з комп‘ютерного навчання, де абсолютно безоплатно за спеціально розробленою в бібліотеці програмою проходили навчання переважно підопічні Бориспільського Територіального центру по наданню соціальних послуг.

Навчання тривало академічний рік, заняття проходили щочетверга. Навчальний процес вела провідний бібліотекар Центральної бібліотеки Людмила Базікалова, яка у 2012-му разом з іншими бібліотечними працівниками пройшла трьохмодульне навчання в Київському головному тренінговому центрі.

З 2021 року ми змінили формат надання послуги з комп’ютерної та Інтернет освіти. Тепер це більш мобільна форма подачі матеріалу - Медіафакультет «Цифрова освіта», що дало можливість збільшити кількість бажаючих отримати дану послугу. І навчаються не лише особи похилого віку і не лише підопічні Терцентру, адже знання цифрової грамотності від усіх вимагає час. Тому ми приймаємо на навчання всіх бажаючих, але перевагу надаємо все ж громадянам Бориспільської МТГ, тому що на жаль маємо лише 9 комп‘ютерів у залі.

Навчання на сучасному етапі триває лише три місяці, за час якого слухачі отримують базові знання користування ПК та практичні навики е-врядування. Це і онлайнпроплати, е-закупи та інші послуги. Всі наші слухачі вже зареєстровані в соцмережах, мають електронні адреси завдяки чому можуть вільно спілкуватися з родичами та друзями.

Заняття проходять з дотриманням необхідних медико-епідеміологічних норм відповідно до кольору зони - дотримання соціальної дистанції, масковий режим, обробка всіх поверхонь меблів, техніки і рук дезінфікуючими засобами, провітрювання приміщення.

Всі наші «випускники» отримують Сертифікати та знання і вміння, що дає їм можливість брати активну участь в сучасному житті, поліпшуючи свої соціальні та матеріальні умови.