Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Майстер своєї справи – професор Петро Волошин

10 січня 2018 в Бориспільській центральній бібліотеці в рамках Галереї видатних земляків проведено інформаційне повідомлення «Майстер своєї справи – професор, доктор медичних наук Петро Волошин» (до 90- річчя з дня народження). Користувачам була надана розгорнута інформація з біографії та наукової діяльності заслуженого діяча науки і техніки, видатного вченого в галузі неврології та психіатрії. Професор, доктор медичних наук Петро Власович Волошин народився на Бориспільщині, в мальовничому селі Любарці.

Бібліотекарі Надія Балицька та Людмила Базікалова розповіли про багатогранність і глибину наукових інтересів знатного земляка, що знайшли відображення у численних наукових працях, патентах, методичних рекомендаціях, доповідях на наукових форумах найвищих світових рівнів.

Ім’я Петра Власовича широко відоме не лише в Україні, а й у Європі та США. Слухачі дізналися про численні нагороди та звання цього видатного вченого, який присвятив своє життя служінню людству. Його ім’я включене до Міжнародного довідника «Видатні уми ХХI ст.». Бібліотекарі читального залу продемонстрували відвідувачам Енциклопедію Сучасної України (т. 5), в якій міститься матеріал про нашого видатного земляка – Волошина Петра Власовича.