Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Літературне вшанування «Оживає Кобзареве слово»

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

9 березня 2021 у Бориспільській центральній бібліотеці відбулось Літературне вшанування «Оживає Кобзареве слово». Учасниками вечора-вшанування були гвардійці, які проходять службу в Міжнародному багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України, що розташований на Бориспільщині.

Ведучі заходу - бібліотекарі Людмила Базікалова та Олена Шкребтієнко розповіли про сторінки біографії величної постаті Кобзаря; прозвучали пісні на слова Тараса Шевченка, його поезії. Увазі гвардійців було запропоновано перегляд тематичних відеосюжетів.

Всі присутні стали учасниками поетичного флешмобу, по черзі читали поезію Кобзаря. Прозвучав твір Т. Г. Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм...»

З літературою про Великого Кобзаря вйськовослужбовці ознайомились з Літературної панорами «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна».

В літературно-музичній композиції були використані вірші Тараса Шевченка «Сон», «Заповіт», відеозаписи пісень на вірші Тараса Шевченка у виконанні народного ансамблю «Вишня», та пісня у виконанні Святослава Вакарчука.