Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Літературне свято «Ностальгія»

12 березня 2019 у бориспільській центральній бібліотеці відбулась презентація першої книги бориспільського поета Андрія Бендика, яку він назвав «Ностальгія». Зустріч проходила у всеукраїнські Шевченківські дні, тому не оминули увагою Тараса Шевченка, згадали видатного поета, прослухали кілька творів у відеозапису на слова Тараса Григоровича, покладених на музику Людвига Ван Бетховена у виконанні Оксани Мухи. Гарну оцінку поезії Андрія Бендика дав присутній на святі сучасний український поет, наш видатний земляк Микола Боровко, який написав Вступне слово до книги поезій «Ностальгія».

Володимир Литвин представив молодого поета. Саме він першим звернув увагу на оригінальну поезію Бендика, його тонку, іронічну, карикатурну, філософську і самобутню поезію. Важко повірити, що пан Андрій вірші в основному пише на своєму робочому місці -будівельному крані прози життя. Нікого не залишили байдужими вірші у прочитанні автора, особливо байки та пародії на поезію наших земліків. До речі, дехто з них був присутнім і теж сміялись з усіма разом.

Також на дні народження книги «Ностальгія» були присутня головний редактор і директор видавництва «Медіа-ценр ТС» Інна Бакум, в якому побачила світ книга Бендика. На вечорі було вручено призи переможцям літературного конкурсу, приуроченому Жіночому дню 8 березня.

На літературний вечір привітати колегу по перу з першою книгою, побажати нових поезій і розділити його поетичний успіх завітали письменники, читачі бібліотеки, друзі, рідні Андрія.

Фото: Тетяна Підгурська