Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Київщина на картах Google

08 листопада 2019 року в приміщенні Бориспільської міської центральної бібліотеки відбувся інформаційно-освітній семінар-тренінг, в рамках діджиталізації Київської області, спрямований на поширення практики відтворення туристичних та інфраструктурних об’єктів на картах Google.

Спікерами даного заходу виступали сертифіковані фотографи та тренери Google від компанії CFC Big Ideas. Виступаючі, Олег Костюкевич та Євген Карцан - лідери спільноти Місцевих Експертів Google в Україні, розповіли про специфіку участі у даній спільноті, завдання та виклики, які стоять перед її учасниками. На тренінгу були присутні: представники туристичних спільнот, працівники навчальних закладів, педагоги, бібліотекарі, краєзнавці, працівники музею, викладачі й вихованці БДЮТ та «Еврика», журналісти.

Олег Костюкевич розповів та продемонстрував усі можливості Google Maps про можливість бачити різні об"єкти у різні пори роки, панорамне бачення, та можливе додавання кожним фото об"єктів, яких не вистачає. Виявляється кожна людина може бути експертом Google Maps та перевіряти правильність інформації в інтернеті. Дізнались про нові програми в смартфонах, які дозволяють з відео шукати незнайомі об’єкти.