Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Консультації з Excel в бібліотеці

2 квітня, 4 квітня та 6 квітня 2018 в центральній бібліотеці відбулись індивідуальні консультації з комп’ютерного навчання в рамках Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре». На консультації завітали працівники міської лікарні, музичної школи, Бориспільського державного музею, ВПО з Донецьку. На заняттях ведуча бюро методист Олена Костюкова допомагала слухачам стати користувачами соціальних мереж, розкривати музичні файли, вчила переносити інформацію з комп’ютера на флеш-карту, завантажувати потрібну інформацію з інтернету, провела консультацію з Excel.

Excel – це програма для роботи з електронними таблицями в системі Microsoft Office. За допомогою цієї програми можна створювати та форматувати книги (збірки електронних таблиць), що дає змогу аналізувати дані та приймати виважені рішення. Зокрема програму Excel можна використовувати для відстеження даних, побудування моделей з метою аналізування даних, написання формул для обчислення даних, для різних способів зведення даних і представлення їх на професійно створених діаграмах.

Необхідність інформаціїї з користування програмою Excel виявилась для ВПО з Донецьку пані Оксани. Оксана відвідувала заняття Бюро, за допомогою ведучої було складено резюме і отримано позитивний результат – жінка влаштувалась на роботу. На цьому тижні вона завітала за черговою допомогою бібліотечних працівників – на роботі треба працювати в програмі Excel