Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Конференція "Вплив творчості Олеся Гончара на формування розвитку літературного доробку сучасних українських письменників"

3 квітня 2018 в актовій залі Бориспільської міської ради відбулась науково - практична конференція "Вплив творчості Олеся Гончара на формування розвитку літературного доробку сучасних українських письменників", присвячена до 100 –річному ювілею Олеся Гончара. Організатор цієї цікавої конференції - Анатолій Теплицький, житель міста, голова Бориспільського осередку політичної партії "Патріот". Відкрив конференцію секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок, який подякував організатору і присутнім за небайдужість до творчості видатного українського письменика.

Анатолій Теплицький відзначив визначну роль Олеся Гончара в українській літературі. Також теплими словами про чудового літератора і його роль для українського суспільства виступили поважні гості, які особисто знали Олеся Терентійовича, - Микола Голомша, Валентина Стрілько - Тютюн, Володимир Шовкошитний

Жанна Кручиніна, директор Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи, В своєму виступі вона розкрила тему «Духовність – наріжний камінь творчості Олеся Гончара».

До заходу бібліотечними працівниками міської бібліотеки оформлено книжкову виставку «Духовна краса Олеся Гончара», на якій висвітлено життєвий і творчий шлях письменника. Тут представлені твори Олеся Терентійовича, книги про нього та публікації із періодики.

Анатолій Теплицький організував телефонну трансляцію через голосний зв’язок з Валентиною Данилівною Гончар, дружиною письменника. Учасники конференції прийняли зверненням до міської ради і керівництва міста про встановлення пам'ятника видатному письменнику Олесю Терентійовичу Гончару у місті Борисполі.

Фото: Тетяна Підгурська