Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Комп’ютерне навчання в центральній бібліотеці

18 травня в центральній бібліотеці відбулось чeрговe, пeрeдостаннє в 2018 році заняття Унівeрситeту трeтього віку, під час якого слухачі за підтримки бібліотекаря Людмили Базікалової зарeєструвались у Фeйсбуці. Вони з великою радістю шукали в мережі знайомих, щоб запросити їх на власну сторінку. Деякі слухачі вже уподобали сторінку міської бібліотеки у Фейсбуці.

7 та 21 травня 2018 методист Олена Костюкова провела індивідуальні консультації для педагога Бориспільської музичної школи Леоніда Битченка в рамках Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре». Якщо людина має певну мету, то вона обов’язково досягне найкращого результату. Леонід Михайлович підійшов до освоєння навичок користування ПК грунтовно. Його цікавить все, що знадобиться йому в роботі. Тепер він може за допомогою комп’ютера знайти і використати мінусовки пісень, оформити музичними відео будь-який захід. На консультаціях музикант наполегливо та послідовно засвоював всі нюанси обробки та завантаження музичних файлів.

Збільшення ролі інформації в сучасному соціокультурному просторі розширило коло знань окремої людини. Завдяки виникненню музичних комп’ютерних технологій людство отримало і якісно нові засоби для музичної творчості – композиторської та виконавської, для навчання та наукових досліджень. Та вивчення сучасних музичних комп’ютерних технологій – процес трудомісткий. Не можна стверджувати, що українське музичне мистецтво виявило стабільну зацікавленість електронною музикою протягом останніх років, але і без сучасних технологій зараз в музичній творчості теж не обійтись.