Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Кольори рідного краю

Напередодні Дня міста Бориспіль та на честь 95-річчя Бориспільського району в Бориспільській міській бібліотеці в рамках Арт-знайомства «Митці нашого краю» відбулась презентація мистецької виставки робіт вихованців Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел «Кольори рідного краю». На захід крім читачів бібліотеки завітали дев’ятикласники ЗОШ №1.

Свої кращі роботи представили учні наших земляків, педагогів Миколи Ракші та Яни Власко. Всі малюнки дітей поєднані однією темою: любов до рідної землі. Ми народилися і живемо на чудовій, багатій землі. Тут жили наші прадіди. Тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини, одвічних добрих традицій. Педагоги-художники розкрили основний секрет виховання талантів, пошуку ключика до дитини.

Музичною окрасою заходу стали виступи педагогів Великоолександрвської школи, учасників капели імені Павла Чубинського – Лариси Тютюн, музичного тріо у складі Лілії, Едуарда Данілових та Світлани Федосенко, дуету у складі Лілії та Едуарда Данілових. Вони подарували присутнім хвилини чарівної класичної музики. Зі словами подяки до присутніх звернувся Юрій Бурчак, педагог, керівник ансамблю «Барви України». Завуч школи мистецтв та ремесел Людмила Романенко запросила дітей займатися творчістю – музикою або живописом, адже в Борисполі створені всі умови для цього.

Ми радіємо з того, що наша бібліотека має змогу бути прикрашеною картинами талановитих дітей, які оспівують в своїй творчості красу Бориспільщини.

Виставка триватиме протягом вересня, то ж, ласкаво просимо!