Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Коло спілкування «Нас єднає Україна»

20 серпня 2017 року в центральній бібліотеці відбулось Коло спілкування «Нас єднає Україна» до Дня Державного прапора та Незалежності України. Захід иніціювала Бориспільська міська організація «Народний Рух України».

Під час проведення кола спілкування прозвучав Державний Гімн у виконанні учня ДМШ Борисполя Андрія Поляниці, який підхопили всі присутні.

З вітаннями до присутніх виступив Леонтій Іванович Сандуляк, співавтор з Левком Лук’яненком тексту Акту Проголошення Незалежності України. Андрій Вікторович Поляниця, голова міського осередку Народного руху України зачитав історичний документ проголошення України незалежною державою. Спогадами про підняття синьожовтого прапору України в березні 1989 року в Києві поділився Анатолій Устимович Чабанюк.

Хвилиною мовчання були вшановані борці за Незалежність України. Учасниця подій на Майдані зими 2013 - 2014 років письменниця Світлана Олексіївна Тимченко поділилась своїми міркуваннями про необхідність єднання в побудові дійсно незалежної України. Володимир Іванович Трикоз, один з перших рухівців на Бориспільщині закликав до розбудови заможної та щасливої країни для майбутніх поколінь.

З творами, присвяченими Незалежності України виступили народний художник України Іван Васильович Приходько; поети Михайло Миколайович Боярко, Ніна Миколаївна Габінська.

Коло спілкування проводила бібліотекар Людмила Базікалова. Захід був оформлений показом музичних патріотичних відео.