Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

«Казки діда Харитона»

На день святого Миколая 19 грудня 2017р. до бібліотеки завітала казка. Працівники бібліотеки з ялинкою і піснями зустріли вихованців старшої групи дитячого садочку «Сонечко». Директор бібліотеки Жанна Кручиніна розповіла історію свята Миколая, а художниця і давній друг бібліотеки Тетяна Кучмій запросила дітей у свій казковий світ.

Книга «Казки діда Харитона» народилася як дитячий спогад про дитинство художниці. З екрану постали яскраві ілюстрації до казок, придуманих улюбленим дідусем Харитоном, який мешкав на Миколаївщини. Три казки, три оригінальні історії про тварин, три персонажі - котиха, водянистий цап та щедрий зайчик -- перебігають з однєїї казки до іншої, захопили уяву малих відвідувачів бібліотеки. Цікавий сільський побут та яскраві образи, такі як піч, сушарка, сільські тварини, гостинці від зайчика виявились знайомими дітям.

На честь Миколая зустріч закінчилась обміном подарунками, дітки подарували художниці власноруч виготовлені подарунки, а гостинцем діткам від зайчика і ведмедика стало солодке духмяне печиво. Читачам бібліотеки та вихованцям садочку Тетяна Миколаївна подарувала презентовану книгу «Казки діда Харитона». Було весело і цікаво – крім казочок дивились мультики, слухали пісеньки. А ще всі гуртом водили хороводи біля ялинки, маленькі гості дорослої бібліотеки вітали всіх присутніх віршами про Миколая.

Присутній на святі Володимир Литвин (заступник директора Бориспільського державного історичного музею), який підтримує усіх земляків-літераторів, високо оцінив «новонароджену» книгу казок.

Цей захід наповнив серця всіх присутніх відчуттям свята і чудес від святого Миколая і відкрив зимовий цикл святкувань українського народу.