Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Калейдоскоп професій «На шляху до успіху»

24 січня 2018 в центральній міській бібліотеці спільно з Міськрайонним центром занятості проведено Калейдоскоп професій «На шляху до успіху». Адже завданням бібліотеки як інформаційного центру є інформування громади міста з будь-яких питань. Тож і в питанні профорієнтації бібліотека постійно проводить певну роботу.

Метою цього заходу було ознайомлення десятикласників ЗОШ №1 із переліком існуючих сучасних професій. Бібліотечні працівники продемонстрували ряд відео, які розкрили основні напрямки популярних професій та певні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці. Також учні отримали цікаву інформацію щодо навчальних закладів України різного рівня – від професійних училищ до вишів.

Більшість старшокласників замислюється над тим, яку професію обрати, щоб і подобалося працювати, і можливості кар’єрного зростання були присутні та і робота щоб приносила не тільки задоволення, а й давала можливість відчувати себе фінансово незалежним.

З метою допомогти майбутнім випускникам розібратися в цих питаннях на захід завітала спеціаліст Міськрайонного центру занятості Алла Леонідівна Крук. Вона провела анкетування учнів на предмет визначення їхніх здібностей і запросила присутніх до центру для більш детального тестування.

Бібліотекарі впевнені, що допомога кожному школяреві у виборі напрямку й місця подальшого навчання допоможе їм у соціальному, професійному та культурному самовизначенні.