Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Історичний екскурс виставкою «Відродження» у бібліотеці

Протягом травня-червня у центральній бібліотеці експонується документальна виставка «Відродження», присвячена Олексію Матеєвичу, вченому, класику молдовської літератури, автору Державного Гімну Республіки Молдова, 130-річчя від дня народження якого відзначається цього року.

24 травня 2018 директор бібліотеки Жанна Кручиніна провела історичний екскурс для учнів 7-х та 8-х класів школи № 8. Змістовна та насичена екскурсія по виставці про життєвий шлях Олексія Матеєвича захопила школярів. Діти почули розповідь про зв’язок відомого молдовського вченого з Україною та аналогії його біографії з життям нашого земляка, автора Державного Гімну України, Павла Чубинського. Змістовна доповідь мала урочисте завершення: виконання двох Державних Гімнів - Молдови та України з використанням музичних відео з інтернету.

Вчитель Алла Олексівна Найчук, яка супроводжувала дітей, подякувала Жанні Борисівні за цікаву екскурсію та щиро рекомендувала дітям бібліотеку як найкраще місце для здобуття нових знань, інтелектуального розвитку, сучасного культурного відпочинку та знайомства з розумними людьми.