Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Індивідуальний підхід в Бюро комп’ютерних технологій

14, 19, 23 березня 2018 до центральної бібліотеки завітали на заняття Бюро комп’ютерних технологій працівники Бориспільського державного історичного музею та лікарні. На прохання слухачів ведуча Бюро методист Олена Костюкова почала повторний курс навчання швидкісному набору на ПК за власною авторською методикою. Кожен користувач комп'ютера рано чи пізно замислюється над тим, як навчитися друкувати на клавіатурі наосліп. І дійсно, завдяки сліпому методу друку можна багато швидше друкувати, і освоївши цю техніку, допускати менше помилок при наборі тексту. Десятипальцевий метод друку всліпу дозволяє не тільки швидше відповідати на повідомлення в соціальних мережах, але й надасть можливість заробити грошей. Наприклад, на написанні статей можна заробити від 200 гривень в день. Відвідувачі Бюро ще не визначились чи зароблять вони гроші, якщо використовуватимуть метод швидкісного друку, але вони впевненні в своєму бажанні бути сучасними та йти в ногу з часом.

Ведуча Бюро методист Олена Костюкова на заняттях дотримується врахування вікових особливостей та здійснює навчання на основі індивідуального підходу.

На консультаціях початківці вирішують непросту задачу пошуку необхідної інформації. Відсутність деяких документів певного періоду – з цією проблемою стикаються як початківці, так і досвідчені дослідники, адже у нашій історії траплялися періоди, коли була знищена значна кількість архівних документів через війну, стихійні лиха та з інших причин. Користувачі вчились яким чином можна отримати інформацію за допомогою інтернету та скоротити важкий шлях отримання документів.