Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Індивідуальні консультації в Бюро комп’ютерних технологій

6 листопада 2017 в центральній бібліотеці методист Олена Костюкова провела індивідуальні консультації для внутрішньо переміщених осіб Олени Кожемяка з Алчевська Луганської області та Наталі Кобилянської з під Донецького аеропорту в рамках Бюро комп’ютерних технологій «Все буде добре».

Під час консультації слухачі вчились складати документ в Wordi на прикладі звернення до народного депутата, продовжували засвоювати можливості програми Word

Індивідуальні консультації в Бюро комп’ютерних технологій

5 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулись індивідуальні консультування з комп’ютерного навчання в рамках Бюро комп’ютерних технологій для працівників бориспільської лікарні, державного історичного музею та ВПО.

Пошук інформації користувачами відбувається на інтуітивному рівні і практично завжди закінчується успіхом. Але на цьому тижні користувачі-початківці за допомогою ведучої Бюро методиста Олени Костюкової вирішували непрості завдання з пошуку робочого місця та архівних матеріалів. Для більш ефективного пошуку інформації слухачі вчились використовувати розширений пошук, в якому задаються необхідні параметри.