Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

«Ім’я, увічнене у пам’яті народній»

«… і вічна пам’ять сину вірному,
що йшов крізь терни до зірок».
Світлана Дідух-Романенко.

24.01.2020 в Бориспільській центральній бібліотеці була презентовано перегляд літератури «Ім’я, увічнене у пам’яті народній», присвячений дню народження Павла Платоновича Чубинського, видатного вченого-етнографа, поета і журналіста, юриста, громадського діяча, фольклориста, автору тексту Державного Гімну України.

Відвідувачам представлені книги відомих авторів: Н. Фесенко «Життєвий та творчий шлях Павла Чубинського», краєзнавчий альманах «Бориспільський край», до якого увійшли матеріали видатних краєзнавців, істориків, вчителів, літературознавців з Борисполя про життя П. П. Чубинського, яке є справжнім подвигом та прикладом для молодого покоління українців, книга «Нитка життя: зі спадщини Павла Чубинського», яка містить наукові коментарі до етнографічних записів і фольклорних творів різних жанрів: обрядових та колискових пісень, казок, обрядів українського народу та інші праці видатного народознавця.

Популяризуючи наукову й творчу спадщину Павла Чубинського, ми вшановуємо пам’ять великого вченого, який зробив значний внесок у вивчення і розвиток традиційної культури України, розбудову рідного краю.