Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Гордість держави, її надія і оберіг – захисники України

9 жовтня 2018 до Дня Захисника України у центральній бібліотеці для військових Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ проведено Історичну годину «Гордість держави, її надія і оберіг – це захисники України».

14 жовтня в Україні відзначається одразу 4 свята: Покрова, День українського козацтва, день УПА та День Захисника України.

Розпочато захід піснею нашого земляка Валерія Мартишка «Проводи в АТО». Ведучі заходу Надія Балицька та Людмила Базікалова розповіли гостям про Козацтво - силу, що сприяла захисту українського народу. Цінною була згадка про доблесті УПА, армію безіменних, секретно закритих для своїх і чужих. Про слова «Слава Україні – Героям слава», які набули нового змісту після Майдану. Хвилиною мовчання було вшановано усіх загиблих у військових діях в Україні. Поіменно були названі бориспільці, які віддали своє життя за Україну. Перелічені земляки, які нагороджені відзнаками за героїзм.

Музичним завершенням заходу стали авторські пісні, присвячені героїчному минулому та подвигам сучасних захисників східних рубежів України у виконанні бориспільського поета-пісняра Михайла Боярка.

До заходу оформлено книжково-ілюстративну виставку «Земля України – земля героїв».

Наші гості, гвардійці, ознайомились з роботою бібліотеки, пройшли її залами і отримали подарунок - добірку книг з історії українського народу часів революції 1917 – 1921 років для бібліотеки підрозділу. І, звичайно ж, було зроблено фото на згадку про зустріч.