Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Година спілкування «Свято доблесті і мужності»

До Дня Збройних сил України та Дня Волонтера 6 грудня 2018р. у центральній міській бібілотеці відбулась Година спілкування «Свято доблесті і мужності». Учні ЗОШ №1 із цікавістю послухали історію виникнення цих Дат, дізнались про велике значення їх для українців у час військових дій у нашій країні, вшанували хвилиною мовчання загиблих військових та мирних жителів окупованих територій.

Особливим гостем заходу став Андрій Поляниця, Своїм кредо Андрій Поляниця зробив вибір - допомагати людям. Він - волонтер за покликом серця. Андрій Вікторович здійснює матеріальну допомогу хворим діткам, стареньким пенсіонерам, самотнім. Та найбільше - допомога нашим захисникам. Андрій разом з друзями збирають необхідні речі для воїнів. І сам власною машиною відвозе цю допомогу. Він вже побували в багатьох прифронтових містах і селах, вашу машину радо зустрічають і в Авдіївці, і під Щастям та інших населених пунктах.

Наступної поїздки до наших захисників на фронт Андрій Поляниця повезе і принесені школярями і вчителями ЗОШ №1 чудові дитячі малюнки, намальовані дітьми різних класів. Після спілкування з Андрієм Вікторовичем кожний присутній переконався, що він теж може бути волонтером за покликом серця і своїми поки що маленькими справами допомагати іншим, тим, хто цього потребує.

Андрій Поляниця і на зустріч зі школярами прийшов не з порожніми руками – він пригостив дітей цукерками. Дуже добре, що герої живуть серед нас і на перший погляд це прості, звичайні люди, які не відрізняються від інших.