Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

«Формування правової культури»

1 грудня 2017 в центральній бібліотеці відбувся розширений діалог з учнями ЗОШ № 1 «Формування правової культури»

Дітям було запропоновано перегляд фільму «Боротьба Джамали», режисер Елін Йонссон Швеція / 2017, який прокоментував юрист, голова Правозахисного центру громадських досліджень Денис Денисенко, модератор показу кіно XIV Міжнародного Мандрівного фестивалю DOCUDAYS. Обговорюючи фільм він на прикладі співачки Джамали, яка є представником кримських татар, розглянув питання порушення прав людини на життя, свободу, на батьківщину.

Офіцер поліції Іван Рудь наголосив на важливості знання кодексів України та прав підлітків. Він розкрив тему дотримання правил поведінки в суспільстві, громадських місцях, на дорозі. Присутні діти зацікавились професією поліцейського та звернулась до офіцера з певними питаннями.

Вчитель історії та правознавства ЗОШ № 1 Тетяна Петрівна Дідковська відзначила важливість проведеної зустрічі, організованої працівниками бібліотеки.

До зустрічі бібліотекарями було оформлено книжкову виставку «Зміцнення діалогу в Україні», на якій представлені книги з теми дотримання прав людини або їх порушення, подаровані Денисом Денисенком.