Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Донбас, якого ти не знав. Правда, що об’єднує

5 березня 2019 р. у центральній бібліотеці відбулась презентація книги Сергія Косяка «Донбас, якого ти не знав. Правда, що об’єднує». Це щоденник священника. Автор називає себе "голосом Донбаса", адже все життя прожив там, працював на шахті, має 3 вищі освіти. Сергій є свідком подій, що відбувались у нашій країні з 2013 року і людиною, яка прожила у самому пеклі війни 3,5 роки.

Автор намагається зруйнувати несправедливий міф про те, що Донецьк не чинив опору російській агресії. Боляче дивитись відео хроніки з тисячами людей, які стоять на площі Донецька і скандують «Донецьк - це Україна». Факти, які намагаються викреслити сьогодні з історії України і вписати туди розбрат, роз’єднання і війну.

Книга «Донбас, якого ти не знав» написана у вигляді щоденника з фотографіями і хронологічно описує реальні події і молитовний марафон релігійних представників всіх конфесій за мир, який проходив протягом 10 місяців у центрі Донецька.

Сергій Косяк вражає силою своєї особистості, сміливості, розповідає вражаючі історії про свій полон і жорстокі побиття, де його рятувала лише молитва.

Автор наголошує, що він не є письменником, ці спогади - це його спонтанні пости із соціальних мереж у режимі того часу. Ця книга потрібна, як правда, яка має об’єднувати українців. Бібліотеці подаровано кілька примірників книги, так що бажаючі можуть прийти і ознайомитись з її змістом.