Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

День архівних установ в України

20 грудня 2019 працівники Бориспільського архіву відзначали своє професійне свято у Бориспільській центральній бібліотеці в рамках діяльності клубу громадських обговорень «Діалог».

Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук привітав архівістів з їх професійним святом, розповів про досягнення громади міста у різних сферах життя за останній період. Керуюча справами виконкому Бориспільської міської ради Людмила Передерей у своїй промові наголосила на важливій місії та діяльності по створенню довіри до "зберігачів документів".

Музичними настроєвими подарунками на святі радувала Бориспільська дитяча музична школа. Перед зібранням виступили викладачі та вихованці музичного закладу - тріо бандуристок, співак - музикант Андрій Марусін та піаніст та композитор Ніна Сергаєва.

Особливим поетичним сюрпризом став виступ талановитої української поетеси Світлани Дідух-Романенко зі своїми поезіями і особистою історією першого знайомства з архівами. Завідуюча архівом Довгенко Марія подякувала своїм колегам за сумлінну працю та вручила подяки кращим.