Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Дeлeгація з Японіі

4 грудня 2018 в бориспільській міській бібліотеці відбулась визначна подія: всі гуртом зустрічали дeлeгацію з Японіі - з хлібом-сіллю та украінськими піснями, які прозвучали у виконанні учнів бориспільської ДМШ (директор Надія Ганудельова) та ансамблю "Травневі роси"

З привітальним словом до гостей звернувся заступник міського голови Микола Корнійчук. В роботі круглого столу взяли участь секретар міської ради Ярослав Годунок та керуюча справами міськвиконкому Людмила Передерей.

Японські гості та представники Міжнародної організації міграцій (МОМ) ознайомились з життям пeрeсeлeнців міста Бориспіль. про їхні проблеми, як вони виживають, про грантові проекти, в яких бере участь ГО «Новий схід». Голова ГО «Новий схід» Тамара Василенко представила відеозвіт про діяльність організації. У фойє бібліотеки було розгорнуто виставку робіт учасниць "Нового сходу" з декупажу. Японські гості та представники Міжнародної організації з міграціїї (МОМ) спілкувалися з вимушено переміщеними особами, ознайомились з їх життям в Борисполі. В процесі діалогу виявилось, що в Японії мало знають про війну на Донбасі, але хочуть узнати про це більше.

Приємно, що далекі гості повезли додому подарунки - вироби з декупажу. Бібліотечні працівники оформили книжкову виставку "Японія - країна сонця", на якій представили літературу про Японію та твори японських авторів в перекладі українською та російською мовами.

Фото: Тетяна Підгурська