Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Дарування книг

Протягом 2017 – 2021 років в Україні проходять святкування сторіччя Української революції (1917 – 1921). Фонд Бориспільської МЦБС має достатню кількість документів, в яких йдеться про ті буремні історичні події, які розкривають невідомі та маловідомі сторінки боротьби українського народу за самостійність.

Житель Борисполя Бедій Олег Миколайович подарував бібліотеці чималу добірку абсолютно нової літератури з історії України саме цієї непростої переломної епохи. Серед книг - праці Михайла Грушевського, історія Київської академії, Історія УПА, твори Павла Скоропадського та багато іншої цікавої літератури. Ця література допомагає формувати світогляд українця, виховує повагу до історії держави та гордість за попередні покоління.

Частину книг було передано Бориспільському Державному історичному музею, Міжнародному багатопрофільному центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, військовій частині транспортної авіаційної бригади Повітряних Сил ЗС України, що дислокується в Борисполі, читачам, зацікавленим особам.

Ми вдячні Олегу Бедій та всім не байдужим до друкованого слова, всім, хто дарує книги бібліотеці. Адже ці книги обов’язково знайдуть свого читача.