Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає

За гроші можна купити все, але не можна купити здоров’я і розум. Про здоров’я потрібно дбати змалку, а от розум може подарувати тільки книга. Книга – найцінніший скарб, одне з найкращих надбань людства. З такими словами звернулась до вихованців дитячого закладу «Веселка» провідний бібліотекар Руденко Т.Г. Цього разу в рамках проведення тижня дитячої книги в дитячій бібліотеці відбувся літературний ранок «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає». З великим задоволенням діти читали вірші, відгадували загадки, співали пісні та здійснили веселу мандрівку стежками українських казок. Не обійшлося в цей день без поезії Т.Шевченка. В кімнаті казок діти прослухали українську народну казку «Хитрий півень» та дізналися, що книги можуть бути різної форми: книга – віконце, книга – котик, книга – грушка та багато інших.

Працівники бібліотеки впевнені, що саме такі заходи допомагають дітям полюбити книгу та читання.

2 Квітня 2014
Дитяча бібліотека
Україна…. Рідний край… Рідна мова!

Скільки ніжності, скільки любові, скільки почуттів у цих словах! Що може бути ріднішим за мову? Рідна мова – це душа народу, його серце. Немає мови – немає народу, немає народу – немає держави. 20 березня в приміщенні Дитячої бібліотеки відбулося свято української мови «Українська, барвінкова, материнська рідна мова». На свято з літературними і музичними дарунками завітали маленькі читачі, учні 3-го В класу, школи №6 (класний керівник Шевченко Н.І.) На імпровізованій сцені, яку створили бібліотекарі молодшого відділу Руденко Т.Г. та Гаврилюк Є.А., діти читали вірші про мову, виконували пісні, розказували прислів’я та приказки. Працівники бібліотеки підготували презентацію «Мову буду величати, берегти і шанувати». Бібліотекар Т.Г.Руденко наголосила, що особливе місце в розвитку української мови займає постать Т.Г.Шевченка. Діти з любов’ю читали вірші Кобзаря, які підготували разом з шкільним бібліотекарем Дітківською В.І. На закінчення свята маленькі читачі отримали в подарунок перегляд цікавого мультфільму «Образливі слова» із серії «Мудрі казки тітоньки Сови»

20 Березня 2014
Дитяча бібліотека
Твоїх поезій спів високий вінчає слава вікова

9 березня 1814 року в селі Моринці Звенигородського повіту Київської губернії в сім'ї кріпаків народився хлопчик, якого назвали Тарасом... Такими словами бібліотекар міської дитячої бібліотеки Данчук Л.І. розпочала зустріч з учнями 5-Б та 5-В класів школи №8, які завітали на літературно-музичну композицію під назвою "Твоїх поезій спів високий вінчає слава вікова", присвячену 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Учні підготували та прочитали вірші видатного поета. Шевченка люблять не тільки діти, а й дорослі. Бібліотекар Руденко Т.Г. також читала вірші Шевченка, любов до яких з дитинства прищепила їй мама. Велику допомогу у проведенні заходу надали викладачі Бориспільської дитячої музичної школи. Діти із захопленням слухали пісні на слова Т.Шевченка у виконанні дуету викладачів Дани Григор’євої та Надії Завалій.

9 Березня 2014
Дитяча бібліотека
Хай не міліє доброти криниця

Кожен із нас думає про своє подальше життя, про своє майбутнє. Кожен хоче жити добре, красиво. Але не потрібно забувати в той же час про свою душу. Дбаючи про матеріальне, не забувати про духовні цінності. Всі ці слова почули учні 7-В класу школи №6, завітавши 13 листопада, у Всесвітній день доброти, до міської дитячої бібліотеки на Годину духовності "Хай не міліє доброти криниця". Під час заходу провідний бібліотекар Смоліна Н.О. розповіла присутнім, що доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину - це в характері нашого народу. Людська порядність, доброта не має меж. А ще ми сьогодні маємо бути милосердними не тільки до людей, а й до всього, що нас оточує:рослин, тварин. Крім того, присутні мали змогу подивитися фрагменти з кінофільмів, а також переглянути відеопрезентацію "Мистецтво жити серцем". І якби кожна зла людина зробила на одну справу менше, а кожна добра - на одну добру справу більше, наскільки світлішим стало б наше життя.

13 Листопада 2013
Дитяча бібліотека
Креативна освіта творчої особистості: інноваційні педагогічні технології

23 жовтня міська дитяча бібліотека гостинно відкрила двері для педагогів груп продовженого дня міста Борисполя. Цього разу тут відбувся семінар на тему «Креативна освіта творчої особистості: інноваційні педагогічні технології». Педагоги міста мали змогу взяти участь у трьох майстер-класах. Кущ Л.В., завідуюча краєзнавчого історичного музею «Сучасний Бориспіль», продемонструвала майстер-клас по виготовленню картин з природних матеріалів, а керівники гуртків Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» Фесенко Т.В. та Лой Н.В. майстер-класи по виготовленню виробів з паперу та картин в стилі петриківського розпису.

Методист методичного кабінету Бориспільського міського відділу освіти Шанюк Ж.М. подякувала організаторам заходу Локайчук Н.Ф., педагогу групи продовженого дня ЗОШ №3 та працівникам дитячої бібліотеки за цікавий, прекрасно організований та проведений спільний захід.

23 Жовтня 2013
Дитяча бібліотека