Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Хай не міліє доброти криниця

Кожен із нас думає про своє подальше життя, про своє майбутнє. Кожен хоче жити добре, красиво. Але не потрібно забувати в той же час про свою душу. Дбаючи про матеріальне, не забувати про духовні цінності. Всі ці слова почули учні 7-В класу школи №6, завітавши 13 листопада, у Всесвітній день доброти, до міської дитячої бібліотеки на Годину духовності "Хай не міліє доброти криниця". Під час заходу провідний бібліотекар Смоліна Н.О. розповіла присутнім, що доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину - це в характері нашого народу. Людська порядність, доброта не має меж. А ще ми сьогодні маємо бути милосердними не тільки до людей, а й до всього, що нас оточує:рослин, тварин. Крім того, присутні мали змогу подивитися фрагменти з кінофільмів, а також переглянути відеопрезентацію "Мистецтво жити серцем". І якби кожна зла людина зробила на одну справу менше, а кожна добра - на одну добру справу більше, наскільки світлішим стало б наше життя.

13 Листопада 2013
Дитяча бібліотека
Креативна освіта творчої особистості: інноваційні педагогічні технології

23 жовтня міська дитяча бібліотека гостинно відкрила двері для педагогів груп продовженого дня міста Борисполя. Цього разу тут відбувся семінар на тему «Креативна освіта творчої особистості: інноваційні педагогічні технології». Педагоги міста мали змогу взяти участь у трьох майстер-класах. Кущ Л.В., завідуюча краєзнавчого історичного музею «Сучасний Бориспіль», продемонструвала майстер-клас по виготовленню картин з природних матеріалів, а керівники гуртків Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» Фесенко Т.В. та Лой Н.В. майстер-класи по виготовленню виробів з паперу та картин в стилі петриківського розпису.

Методист методичного кабінету Бориспільського міського відділу освіти Шанюк Ж.М. подякувала організаторам заходу Локайчук Н.Ф., педагогу групи продовженого дня ЗОШ №3 та працівникам дитячої бібліотеки за цікавий, прекрасно організований та проведений спільний захід.

23 Жовтня 2013
Дитяча бібліотека
Чарівна казка знову ожива

Завітала осінь в наше рідне місто. Не забула вона зайти й в міську дитячу бібліотеку. Цього разу тут розгорнулось справжнє театральне дійство. На осінній бал в казковій кареті з гарбуза приїхала Попелюшка. А кучером у неї - вусатий Баклажан. Завітав сюди й господар городу - Гарбуз - з усією своєю гарбузовою родиною. А поряд з'явилася казкова лісова галявина, де на справжньому пеньочку розташувався цар лісу - Ох. Зелена довга борода, вилупаті очі, гачкуватий ніс - ну справжнє лісове чудовисько! Але діти на бояться, бо всі персонажі зроблені з дарів осені і створили їх працівники дитячої бібліотеки. Ця чудова виставка поєднала в собі казкові персонажі та книги, які допомогли дітям ще раз потрапити в чарівний світ казки і отримати задоволення від прочитаних книг. Учні 1-В класу школи №6, які завітали цього дня до бібліотеки на казковий осінній вернисаж "Чарівна казка знову ожива", - отримали справжнє задоволення"

8 Жовтня 2013
Дитяча бібліотека
"Бібліотека - царство книг ,бібліотека - храм науки"

30 вересня бібліотечна країна святкує свій день народження. До цього свята у всіх містах і селах України відбуваються святкові заходи. Святкування свого професійного свята міська дитяча бібліотека розпочала 27 вересня Днем відкритих дверей "Бібліотека - царство книг ,бібліотека - храм науки".
В цей день відвідувачі мали змогу ознайомитися з оформленою книжковою виставкою "Бібліотека - наш спільний дім". Першими відвідувачами в дитячій бібліотеці сталі учні 1-го В класу школи №6 (класний керівник Прилуцька О.С.). Пров. бібліотекар відділу обслуговування 1-4 кл. Руденко Т.Г. допомогла маленьким читачам здійснити мандрівку по книжковому королівству "Подорож в бібліотечну країну". Діти з цікавістю знайомилися з правилами і щоденним життям книжкової країни, пригадували вірші, загадки про книгу і бібліотеку, а також зустрілися з героями літературної вікторини "Казку швидко ви впізнайте, всіх героїв відгадайте".

30 Вересня 2013
Дитяча бібліотека
Гості дитячої бібліотеки

Доброю традицією для дитячої бібліотеки стали зустрічі з цікавими людьми. Цього разу до нас у гості завітали працівники редакційної колегії журналу "Однокласник": головний редактор Іванюк Сергій Семеновичем (літературний псевдонім Сергій Оксеник) та заступник головного редактора Марія Артеменко. Вони зустрілися з учнями 8-В та 9-Г класів школи №6 (кл.кер.Діяченко Г.П. та Захарова Н.М.).

У жовтні журнал "Однокласник" святкує 85-річний ювілей. Це найстаріший дитячий журнал України.Спочатку він виходив під назвою "Червоні квіти" та "Піонерія".Видання прагне ознайомити підлітків із цікавою і якісною літературою, залучити молодь до читання, дати матеріали для роздумів і навчити висловлювати свої думки і почуття.
Багато цікавого дізналися діти про історію створення журналу та познайомилися з його рубриками, а також задавали багато питань.

26 Квітня 2013
Дитяча бібліотека