Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Природа наш дім, а ми господарі в нім

Природа – наш рідний д ім. І від того, як ми відносимось до матінки-природи залежить наше майбутнє. Саме сьогодні 5 червня у Всесвітній день захисту навколишнього середовища у міській дитячій бібліотеці відбулася екологічна година «Природа наш дім, а ми господарі в нім». Під час заходу провідний бібліотекар Руденко Т.Г. звернула увагу дітей на те, що потрібно бережливо відноситись до природи, любити все живе, що нас оточує. Діти, познайомилися з художнім читанням твору В.Ананяна «Пташине серце» та поділилися своїми враженнями від спілкування з домашніми тваринами.

5 Червня 2014
Дитяча бібліотека
Зустріч з місцевою письменницею Світланою Дідух-Романенко

На початку квітня діти і дорослі всього світу святкують день народження дитячої книги. В цей час в усіх бібліотеках країни проходять заходи, присвячені книзі. 3 квітня у дитячій міській бібліотеці відбулася зустріч з місцевою письменницею, лауреатом конкурсу "Коронація слова", Світланою Дідух-Романенко. Під час зустрічі провідний бібліотекар Т.Руденко сказала багато хороших слів про книгу, про те, що нам дуже приємно, що серед величезної кількості учасників саме Світлана стала одним із лауреатів конкурсу.

4 Квітня 2014
Дитяча бібліотека
Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає

За гроші можна купити все, але не можна купити здоров’я і розум. Про здоров’я потрібно дбати змалку, а от розум може подарувати тільки книга. Книга – найцінніший скарб, одне з найкращих надбань людства. З такими словами звернулась до вихованців дитячого закладу «Веселка» провідний бібліотекар Руденко Т.Г. Цього разу в рамках проведення тижня дитячої книги в дитячій бібліотеці відбувся літературний ранок «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає». З великим задоволенням діти читали вірші, відгадували загадки, співали пісні та здійснили веселу мандрівку стежками українських казок. Не обійшлося в цей день без поезії Т.Шевченка. В кімнаті казок діти прослухали українську народну казку «Хитрий півень» та дізналися, що книги можуть бути різної форми: книга – віконце, книга – котик, книга – грушка та багато інших.

Працівники бібліотеки впевнені, що саме такі заходи допомагають дітям полюбити книгу та читання.

2 Квітня 2014
Дитяча бібліотека
Україна…. Рідний край… Рідна мова!

Скільки ніжності, скільки любові, скільки почуттів у цих словах! Що може бути ріднішим за мову? Рідна мова – це душа народу, його серце. Немає мови – немає народу, немає народу – немає держави. 20 березня в приміщенні Дитячої бібліотеки відбулося свято української мови «Українська, барвінкова, материнська рідна мова». На свято з літературними і музичними дарунками завітали маленькі читачі, учні 3-го В класу, школи №6 (класний керівник Шевченко Н.І.) На імпровізованій сцені, яку створили бібліотекарі молодшого відділу Руденко Т.Г. та Гаврилюк Є.А., діти читали вірші про мову, виконували пісні, розказували прислів’я та приказки. Працівники бібліотеки підготували презентацію «Мову буду величати, берегти і шанувати». Бібліотекар Т.Г.Руденко наголосила, що особливе місце в розвитку української мови займає постать Т.Г.Шевченка. Діти з любов’ю читали вірші Кобзаря, які підготували разом з шкільним бібліотекарем Дітківською В.І. На закінчення свята маленькі читачі отримали в подарунок перегляд цікавого мультфільму «Образливі слова» із серії «Мудрі казки тітоньки Сови»

20 Березня 2014
Дитяча бібліотека
Твоїх поезій спів високий вінчає слава вікова

9 березня 1814 року в селі Моринці Звенигородського повіту Київської губернії в сім'ї кріпаків народився хлопчик, якого назвали Тарасом... Такими словами бібліотекар міської дитячої бібліотеки Данчук Л.І. розпочала зустріч з учнями 5-Б та 5-В класів школи №8, які завітали на літературно-музичну композицію під назвою "Твоїх поезій спів високий вінчає слава вікова", присвячену 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Учні підготували та прочитали вірші видатного поета. Шевченка люблять не тільки діти, а й дорослі. Бібліотекар Руденко Т.Г. також читала вірші Шевченка, любов до яких з дитинства прищепила їй мама. Велику допомогу у проведенні заходу надали викладачі Бориспільської дитячої музичної школи. Діти із захопленням слухали пісні на слова Т.Шевченка у виконанні дуету викладачів Дани Григор’євої та Надії Завалій.

9 Березня 2014
Дитяча бібліотека