Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Андріївські вечорниці в дитячій бібліотеці

Нам у спадок дісталися безцінні духовні скарби. І наш обов’зок виховувати у дітей пошану до традицій, до предків, які зберегли духовну спадщину українського народу.

10 грудня дитяча міська бібліотека перетворилася на справжню українську світлицю. Працівники бібліотеки постаралися на славу! Ніби розсунулись рамки часу і присутні поринули у старе добре минуле, коли молодь, збиралася напередодні святого Андрія на вечорниці. Цього дня тут розгорнулося справжнє українське дійство.

На свято були запрошені читачі-учні 6-А класу ЗОШ №6(класний керівник Голубнича В.В.). Господиня світлиці , бібліотекар Данчук Людмила Іванівна, радо зустріла своїх гостей і познайомила їх з традиціями та обрядами Андріївських вечорниць. Свято розпочалося з музичного вітання працівників бібліотеки, які цього дня виступили в незвичній для читачів ролі.

10 Грудня 2014
Дитяча бібліотека
Толерантність врятує світ

"Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю".

Такими словами Григорія Сковороди головний бібліотекар міської дитячої бібліотеки Смоліна Н.О. розпочала зустріч з учнями 8-Б класу школи №6, що завітали на годину роздумів "Толерантність врятує світ".

У наш час нам всім не вистачає поваги, терпіння, любові. Потрібно бути уважними один до одного, поважати один одного і вчитися спілкуванню.

Саме в обговоренні таких питань діти приймали активну участь, розглядали випадки зі шкільного життя та відповіли на питання тесту "Чи толерантна я людина?"

На закінчення зустрічі діти переглянули відеофільми на цю тему.

21 Листопада 2014
Дитяча бібліотека
Бібліотека – територія творчості

Однією з функцій Бориспільської дитячої бібліотеки є організація дозвілля дітей, залучення їх до активного життя, яке спонукає до спілкування й розвитку. Гарно зарекомендував себе Клуб комп’ютерної грамотності «Павутинка» одним із ведучих якого є волонтер-школяр Дмитро Кутало. Мета «Павутинки» - дати зрозуміти, що комп’ютер та Інтернет є додатковим засобом у навчанні, адже тут вони навчаються складати презентації, знайти необхідну інформацію. Клуб «Павутинка» - лоція у світі Інтернету.

Сьогодення вимагає нового. При бібліотеці почав діяти шаховий гурток, де читачі-учні, що захоплюються шахами, зможуть вдосконалювати свою майстерність.

18 Листопада 2014
Дитяча бібліотека
Підліток і закон

З юних літ людина часто потрапляє у ситуації, коли необхідно знати свої права і обов'язки. Буває так, що ми не знаємо як себе захистити, що для цього треба зробити, до кого звернутися. Відповідь на багато з цих запитань могли почути читачі-учні 7-б класу БСШ №6, завітавши 16 жовтня до дитячої міської бібліотеки на Годину правознавства «Підліток і закон». Запрошена на захід інспектор служби у справах дітей Вигівська С.І. розповіла присутнім про зміни в законодавстві, про те, які правопорушення найчастіше трапляються серед дітей нашого міста, а також відповіла на численні запитання учасників заходу.

16 Жовтня 2014
Дитяча бібліотека
Літературно-художній вернісаж

Рідна земля – це казковий світ, дитинства й юності, це невичерпне джерело, що все життя живить душу людини добром і світлом, куди б не завели її життєві шляхи.

Традиційно кожного року щедрої осінньої пори наше рідне місто відзначає свій день народження. Разом з рідним містом святкує і дитяча міська бібліотека.

18 вересня працівники бібліотеки разом зі своїми читачами підготували літературно-художній вернісаж «Краю мій волошковий, краю мій незрівнянний, ми тебе збережемо для нащадків своїх». Цього дня відвідувачі бібліотеки, мали змогу більш детальніше познайомитися з історією рідного міста, з творами місцевих письменників та поетів, помилуватися пейзажами рідного міста, які майстерно відтворили вихованці Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка».

18 Вересня 2014
Дитяча бібліотека