Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Чарівниці в бібліотеці

Щочетверга, за будь-якої погоди, поспішають до бориспільської міської бібліотеки представниці прекрасної статі. Вже п’ятий рік тут діє клуб любителів рукоділля «Творча майстерня». Його учасників об’єднує жага творчості і любов до краси. До складу клубу входять як жителі міста, так і сіл Бориспільського району.

Заняття в «Творчій майстерні» проводить майстриня - золоті руки Людмила Леонідівна Астаф’єва. Вона, попри домашню зайнятість, знаходить час аби поспілкуватись та поділитись власним досвідом з тими, хто цього потребує. І до кожного знаходить підхід і кожного навчить створити власноруч шедевр, адже приходять люди різного віку – від дівчаток-школярок до жіночок пенсійного віку. І займається пані Людмила цією справою за велінням серця, на волонтерських засадах.

Наші майстрині-чарівниці виготовляють будь-які вироби. Тут вас навчать пошити м’яку іграшку, виготовити святкову прикрасу до Великодня. А якщо ви хочете мати сукню, оздоблену ручною вишивкою чи бісеровою аплікацією, то вам, дорогі модниці, саме до нас!

Адже не дарма в народі кажуть: вік живи – вік навчайся.