Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Бюро комп’ютерних технологій в міській бібліотеці - освіта людини продовж життя

12 березня 2018 в центральній бібліотеці відбулось комп’ютерне навчання працівників міської лікарні та Бориспільської музичної школи в рамках Бюро комп’ютерних технологій. За допомогою ведучої Бюро методиста Олени Костюкової слухачі вчились знаходити інформацію правового характеру в Інтернеті та розкривати музичні файли.

Освіта дорослих – феномен, характерний для високорозвинених країн. Мета навчання роботі на ПК людей старшого покоління це - не тільки конкретні завдання, що дозволяють літній людині правильно оцінити соціально-економічне становище суспільства, але й реалізувати свій внутрішній потенціал, зберегти гідність, знизити ризик соціальної ізоляції та знайти своє місце в нових умовах життя.

Навчання в центральній бібліотеці старших відвідувачів користуванню комп’ютером можна розглядати як одну із форм їх адаптації в суспільстві. Створення системи, яка б надавала можливості для освіти та навчання людей похилого віку відповідно до їх потреб, є важливою умовою забезпечення права на навчання впродовж усього життя та становлення України як правової і соціальної держави.