Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Бориспіль – це перлина, твоя і моя Батьківщина

В чистім небі веселка заграє,
Край Бориспільський день зустрічає.
Для життя і свободи, і волі
Засіваєм зерно в чистім полі.
Тут злітають крилаті машини,
Світом славу несуть України.
І єднає дороги і долі
Край Бориспільський в дружньому колі.

18 вересня 2018 в бориспільській міській бібліотеці для учнів 9-х класів ЗОШ N1 проведено краєзнавчу годину «Бориспіль – це перлина, твоя і моя Батьківщина».

Учні дізнались про надзвичайно знамениті постаті, які творили історію Бориспільщини, будували духовний храм в людських серцях і складають унікальну скарбницю не лише рідного краю, а й усього українського народу: Василь Лукашевич, Павло Чубинський, Тарас Шевченко, Ярослав Гашек, Шолом-Алейхем. Гордість Бориспільщини – поети-земляки Микола Карпенко і Борис Мамайсур, письменники Василь Швець та Олесь Бердник, художник Віктор Йова, який створив Бориспільський Краєзнавчий музей і був його першим директором протягом 30 років.

Бориспіль вшановує сучасних героїв, які віддали своє життя за наше мирне небо, які зі зброєю в руках відстоювали територіальну цілісність України: Павло Дришлюк, Сергій Камінський, Володимир Момот, Сергій Оврашко, Георгій Тороповський.

Розповідаючи про найцікавіші сторінки історії міста , бібліотекарі ознайомили з назвами мальовничих вулиць міста Борисполя, повідомили як про повернуті старовинні назви часів заснування міста, так і сучасні, завдяки яким місто здобуло свій імідж героїчного, загадкового й романтичного.

Учасникам краєзнавчої години запропоновано для перегляду відео презентацію унікального видання “Нитки життя: зі спадщини Павла Чубинського”, яку підготували бібліотечні працівники міської бібліотеки. До заходу було оформлено книжково-ілюстративну виставку « Квітни місто моє».