Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Бібліотека: час дій, час змін

26 вересня 2019 в Бориспільській міській центральній бібліотеці за круглим столом зібрався бібліотечний актив Київської області на чолі з начальником Управління культури, національностей і релігій Киівської обласноі держадміністраціі Золотоверх Ігорем Васильовичем. Урочистості на честь святкування Дня бібліотек та нагородження кращих представників галузі відбулись у міському Будинку культури.

Заступник голови Бориспільської міськоі ради з гуманітарних питань Пасенко Людмила Василівна, головний спеціаліст Управління культури, національностей та релігій КОДА Гонтарук Валентина Михайлівна, начальник Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради Погребна Наталія Валентинівна, генеральний директор Київської обласноі бібліотеки для дітей Зніщенко Микола Павлович, директор Київської обласної бібліотеки для юнацтва Сорока Галина Йосипівна привітали присутніх з професійним святом, підвели підсумки діяльності бібліотек Київщини та окреслили стратегічні напрямки подальшого розвитку галузі.

Гість зустрічі директор Міжнародного освітнього фонду ім. Ярослава Мудрого Стрілько Валентина Василівна ознайомила присутніх зі своєю діяльністю по створенню книг про трагічні для України події історії ХХ століття на прикладі плідної співпраці з Бориспільською міською радою, закликала бібліотекарів сприяти організації в кожному районі та місті Київщини осередки вивчення та розповсюдження актуальноі історичноі правди, основаноі на краєзнавчому матеріалі.

Директор Бориспільськоі міської централізованої бібліотечноі системи Кручиніна Жанна Борисівна провела ознайомчу екскурсію залами міськоі бібліотеки. Гості були вражені просторістю площі та масштабом роботи нашої бібліотеки, кількістю заходів, проектами та різноманітним дозвіллям відвідувачів закладу. Директор висвітлила історичні віхи розвитку бібліотечної галузі міста, представила основні досягнення колективу МЦБС і провела цікаву розповідь по виставці живописних картин нашої землячки, відомої телеведучої і журналістки Світлани Леонтьєвої «Промінь Світла». В дарунок, як і годиться на святі, всі представники бібліотек Київської області отримали книги Валентини Стрілько та збірки бориспільських поетів Миколи Федорова і Петра Дениска.

До свята бібліотекарям була представлена Бориспільським муніціпальним театром «Березіль» весела вистава «Розкішне весілля», яка додала присутнім святкового настрою і подарувала цікавий відпочинок.